2022-08-27 07:58:38

MİSAFİR ÖĞRENCİLERİMİZLE YAZ KAMPINDA BULUŞTUK

Mustafa Kemal Paşa Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlediğimiz yaz kampımızı 15 Ağustos Pazartesi- 21 Ağustos Pazar günleri arasında, 3’er gün arayla, 18 ülkeden 35 erkek öğrenci, 11 ülkeden 22 hanım misafir öğrencilerimizin katılımı ile çeşitli etkinliklerle gerçekleştirdik.

Mustafa Kemal Paşa Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kanar’a gösterdikleri ev sahipliği, ilgi ve nezaket için misafir öğrencilerimiz adına teşekkür borç biliyoruz.

Kampımıza teşrif edip misafir öğrencilerimize hitap eden ve kıymetli fikir ve kanaatlerini paylaşan Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Şenay’a,  İHH İnsani Yardım Vakfı İstanbul Kadın Kolları Başkanı Fatma Türk’e ve İHH İnsani Yardım Vakfı Bursa Şubesi Yürütme Kurulu Üyesi Abdülmelik Yalvarıcı’ya teşekkür ediyoruz.

Kamp boyunca misafir öğrencilerimize büyük bir özveri ve hoşgörü ile rehberlik eden Nafiz Sekiz’e; organizasyon boyunca yanımızda olan Mustafa Kemal Paşa İHH Temsilciliğine, Tümbüldek Kaplıcaları görevlilerinin öğrencilerimize gösterdikleri örnek ev sahipliği için minnettarız.