İPEKYOLU UÖD. YÖNETİMİ, ORTA ÖĞRETİM BİRİMİ, MEZUNLAR BİRİMİ VE BÖLGE BAŞKANLARI TOPLANTISI

İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneğimizin Yönetim Kurulu, Mezunlar Birimi, Orta Öğretim Birimi ve Bölge Başkanlarımız ile birlikte Bölge Başkanlığı Devir teslim ve istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Balkanlar Bölge Başkanımız Enis Jashanicka’nın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programımız, Dernek başkanımızın konuşması ile devam etti. Mezunlar Birim Başkanımız Abdurrahman Mayar, Orta Öğretim Birim Başkan Yardımcımız Suhail Muhammed Gambir ve Bölge Başkanlarımızın çalışma alanları hakkında değerlendirmelerde bulundular.
Programda, 2017-2018 Eğitim Yılı Orta Asya Bölge Başkanlığı görevini yürüten Tacikistan’lı Furkat Kuziev görevini Azerbaycan’lı Yusuf kardeşimize, 2017-2018 yılı Güney Asya Bölge Başkanlığı görevini yürüten Endonezya’lı Zulkhairi Arafah Farabi görevini Banladeş’li Al Emon’a, 2017-2018 yılı Afrika Bölge Başkanlığı görevini yürüten Somali’li Abdisalan Elmi görevini Togo’lu Toufic Traure Kassa’ya, 2017-2018 yılı Ortadoğu Bölge Başkanlığı görevini yürüten Yemen’li Adel Al-Bahloolı ise görevini Irak’lı Muhammed Jamel Gadban’a devretti. Görev devir-teslim programımız da görevlerini teslim eden geçmiş dönem bölge başkanlarımıza plaket takdimi yapıldı.
Görevlerini devreden geçmiş dönem Bölge Başkanlarımıza teşekkür ediyor, görevleri teslim alan yeni dönem Bölge Başkanlarımıza başarılar diliyoruz.

 

14

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir